• Kérdőív – COVID-19 utáni kulturális élet megszervezése

  Kérdőív – COVID-19 utáni kulturális élet megszervezése A Perkátai Kínai Központ Nonprofit Kft. munkatársai ezúton szeretnénk megkérni Önöket, hogy segítsék munkájukat az alábbi kérdőív kitöltésével: https://docs.google.com/forms/d/1nyDO5JdfvOyIoB-3LEp0wPSJpR-Wz5TFz6x3TWiWysM/viewform?fbclid=IwAR1zAgghiB3WqzEvF4vP-OCsRYU4rpZcWmCwSWacZ7Mi9Tse_08Ahz2x4PA&edit_requested=true A...

 • “A természet csodái”

  Válogatás Beleznai Zsuzsanna, perkátai nyugdíjas pedagógus fotóalbumából. Lenyűgöző fotók a természetből.  Fogadják szeretettel! Kellemes kikapcsolódást kívánunk! Szervező: Perkátai Kínai Központ Nonprofit Kft. http://www.perkata.hu/wp-content/uploads/2021/04/beleznai-zs-kész-videó_0.mp4  

 • Hogyan működnek a vakcinák?

  Hogyan működnek a vakcinák? Életünk jelen szakaszának egyik legfontosabb kérdése, hogyan védjük meg magunkat a COVID-19 veszélyeitől. A védekezés egyik lehetősége, az oltás. Dr Kormos Zoltán – településünk háziorvosa – segítséget nyújt nekünk azzal, hogy bemutatja...

 • Hirdetmény bölcsődei beíratásról

  Hirdetmény bölcsődei beíratásról Perkáta Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testülete értesíti a szülőket, hogy a fenntartásában működő Perkátai ÁMK Bölcsőde 2021/2022. nevelési évre a bölcsődei beíratás időpontja 2021. május 3-a, 2021. május 4-e A beíratás helye:...

 • Hirdetmény óvodai beíratásról

  Hirdetmény óvodai beíratásról Perkáta Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testülete értesíti a szülőket, hogy a fenntartásában működő Perkátai ÁMK Szivárvány Óvodában a 2021/2022-es nevelési évre az óvodai beíratás időpontja 2021. május 03-04. 8.00-16.00 óra A beíratás...

2010. október 10. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

Dr Tóth FerencHálás vagyok Perkátának! Hálás, mert elképesztően sok támogatást kaptam a szavazatokban. A választás utáni szeretetteljes gratulációk is jól estek. Nincs ember, akinek szívét ne öntené el melegség, ha negyedszázados munkáját, másfél évtizedes közösségi szolgálatát így értékelné faluja. Jó érzés, még ha egyben torokszorító is, hogy elismerést kapok. Köszönöm.
 Tisztelem Perkátát! Tisztelem, mert bölcs döntést hozott, amikor a megkezdett munka folytatására szavazott. Olyan jelöltek érdemelték ki a település bizalmát, akik az utóbbi években sokat dolgoztak önzetlenül a falu élhetővé tételéért. Perkáta nem hitt a rólunk terjesztett vádaknak, nem hittek rosszindulatunkban, törvénytelenségünkben, nem hitték, hogy mindent csapnivalóan rosszul csinálunk. Ideje hát felhagyni a riogató vádakkal, névtelen feljelentgetésekkel, mert nem nekünk ártanak elsősorban, hanem Perkátának keltik rossz hírét. Szívesen csinálnánk mindent hiba nélkül, de a rosszindulatú rágalmak ebben nem segítenek.
 Örömmel élek Perkátán! Örömmel, mert azokat a társaimat is megválasztották, akikkel három éve elkezdtük falufejlesztési munkánkat Somogyi Balázs vezetésével. Öröm, ha azt látjuk, hogy fejlődik, szépül a falu. Öröm, ha civil szervezetek munkája, programja viszi jó hírét településünknek. Kevés jelölt indult, mert tudjuk jól, hogy csak akkor van értelme a jelöltségnek, ha érzése szerint másképpen, avagy jobban tudná tenni. Bár a választástól távol maradók aránya minden elemző tárháza, egy biztosan kijelenthető: aki nem szavaz, az nem kíván élni a változtatás lehetőségével. A szavazók pedig meggyőzően fejezték ki akaratukat voksaikkal. A választások után Perkáta megérdemli, hogy tovább dolgozzunk érte.

Tóth Ferenc

kategóriák: Ajánló, Beszámoló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.