• Meghívó – “Trianon 100″

  Meghívó A Perkátai Általános Művelődési Központ által, a Trianoni Békediktátum aláírásának 100 éves évfordulójára megrendezett szabadtéri megemlékezésre és a “Trianon 100″ című kiállítás megnyitójára. Helyszín: a Győry Kastély előparkja, 2020. június 4....

 • Közlemény – Nemzeti Összetartozás Napja

  Közlemény – Nemzeti Összetartozás Napja A Perkátai Általános Művelődési Központ és a 42. Állomás! Kulturális Egyesület szervezésében 2020. június 4-én 16 óra 30 perckor, a Győry-kastély kertjében emlékeznek meg a trianon békeszerződés aláírásának 100. évfordulójára. A...

 • Iskola tájékoztatója

  Tisztelt Szülők! dr. Maruzsa Zoltán oktatásért felelős államtitkár 2020. május 20-án tett bejelentése a következőket tartalmazza, amelyek az iskolánkra, diákjainkra és szüleikre vonatkoznak: „A tantermen kívüli, digitális munkarend sikerességének köszönhetően tanév végéig,...

 • Bankautomata

  Bankautomata A tavalyi választási kampányban is kiemelt téma volt egy ATM telepítése Perkátán, igaz önkormányzatunk már az Alba Takarékszövetkezet bedőlése óta próbált, elsősorban az önkormányzati számlavezető pénzintézet által automatát igényelni Perkátára, de a havi 150.000...

 • Oktatási-köznevelési intézmények nyitásáról tájékoztató

  A kormányzati közleményeket követően a perkátai oktatási-köznevelési intézményekben is megkezdődött a felkészülés a nyitásra. Az általános iskolában Szilasy László igazgató Úr tájékoztatott, hogy a pedagógusokkal megkezdték a szülők megkeresését, és jövő hétre ígért...

2010. december 2. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás
Ifjabb Horváth Árpád és Dózsa Tamás valamint Szenyor - és Pluto füles

Ifjabb Horváth Árpád és Dózsa Tamás valamint Szenyor - és Pluto füles

November hónapban megkezdődtek a fedeles versenyek, amelyek, helyszínben térnek el a nyári szabadtéri eseményektől. A lovaknak a zárt, szűk környezetet külön meg kell szokniuk, sok ló nem is tud alkalmazkodni ehhez a helyzethez, így ők nem is alkalmasak a téli versenyzésre. Szerencsére a mi lovainknak ez nem okoz problémát. Perkátát díjugratásban Gubicza Anett, fogathajtásban pedig ifj. Horváth Árpád – Dózsa Tamás páros képviselték. A kezdés mindenkinek nagyon jól sikerült. Anett a dobogó legfelső fokára állhatott, a fiúk pedig két hibátlan pályát teljesítettek. A többiek még pihentetik a lovaikat, de szeretnének majd ők is ringbe szállni.
November 5. – Székesfehérvár: díjugrató verseny
Gubicza Anett – Fakos Viki, B/2 nyitott M amatőr fedeles minősítő „110 cm-es” kategória (24 induló): hibátlan, 1. hely.  Ezzel 108 minősítő pontot szerzett.
Gubicza Anett – Fakos Viki, B/3 nyitott M amatőr fedeles minősítő „120 cm-es” kategória (24 induló): 8 hibapont, 23. hely.
November 27. – Székesfehérvár: fogathajtó verseny
ifj. Horváth Árpád-Dózsa Tamás – Szenyor-Pluto Füles (16 induló): hibátlan, 11. hely.
November 28. – Kecskemét: díjugrató verseny
Gubicza Anett – Fakos Viki, B/2 nyitott M amatőr fedeles minősítő „110 cm-es” kategória (34 induló): 4 hibapont, 17. hely.
Gubicza Anett – Fakos Viki, B/3 nyitott M amatőr fedeles minősítő „120 cm-es” kategória (22 induló): 4 hibapont, 11. hely.

                                                                                               Orbán Brigitta

kategóriák: Ajánló, Beszámoló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.