• Álláshirdetés

  Perkátai Általános Művelődési Központ a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Perkátai Szivárvány Óvoda óvodai dajka munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2022.08.23-2022.12.31....

 • Álláshirdetés

  Perkátai Általános Művelődési Központ a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Perkátai Általános Művelődési Központ óvodapedagógus munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott...

 • Orgoványi Viktor a Perkátai Kínai Központ Nonprofit Kft új igazgatója

  Tisztelt lakosság! 2022. augusztus 1-től Orgoványi Viktor személyében új vezetője van a Perkátai Kínai Központ Nonprofit KFT-nek. A korábbi vezető Nedves Éva családi okok miatt máshol folytatja pályafutását. Évinek nagyon köszönöm az eddigi munkáját, minden jót kívánok az új kezdéshez!...

 • Áramszünet értesítő

  Áramszünet értesítő   Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2022. augusztus 16-án és 17-én  8:00 – 16:00 óráig  Perkáta területén tervezett áramszünet lesz. A meghirdetett áramszünet oka: új fogyasztási hely villamosenergia ellátása miatt hálózat bővítés   Érintett...

2011. február 25. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

2011. február 28-án 9 órától az Általános Iskolában lesz a TÁMOP 1.1.1-09/1-2010-0027 azonosító számú „Tanulói laptopprogram Perkátán” című projekt zárórendezvénye, majd 10 órától bemutató órákon mutatják be az iskolánk tanulói a nyert tanulói laptopokat használat közben.


2011. március 1-jén 9 órai kezdettel iskolánk lesz a helyszíne a Dunaújváros környéki vidéki iskolák igazgatóit összefogó igazgatói munkaközösség soros értekezletének, amelyen bemutatjuk a kompetencia alapú oktatás bevezetését. A bemutató tartalma: Tájékoztató a TÁMOP 3.1.4. “Kompetencia alapú oktatás bevezetése Perkátán” című pályázat bemutatása. Ezt bemutató foglalkozások követik: 2. évfolyamon matematika és szövegértés; 4. évfolyamon szövegértés; fejlesztőcsoport a szövegértés.


2011. március 1-jén 17 órai kezdettel a Polgármesteri Hivatalban ül össze a Civil fórum, amelyen az önkormányzat és a civil szervezetek tárgyalják meg a 2011. évi programtervet, emellett tájékoztatást kaphatnak a civil szervezetek az idei önkormányzati és Leader pályázatokról.


2011. március 2-án 7 és 17 óra között Somogyi Balázs polgármester fogadónapot tart, amelyen bármelyik perkátai polgár kérdését, kérését, panaszát elmondhatja. Bejelentkezés nem szükséges, időpontfoglalás a hivatal telefonszámán lehetséges. Elektronikus formában is részt lehet venni a fogadó órán, email-en feltéve a kérdéseiket (polgarmester@perkata.hu) vagy skype-on (perkata.polgarmestere).


2011. március 2-án 17 órától a Faluházban tartja stratégiaalkotással kapcsolatos fórumát a Mezőföldi Híd Térségfejlesztő Egyesület (Leader). Minden érdeklődőt, magánszemélyt, civil szervezetet, vállalkozást szeretettel várunk.


2011. március 3-6. között a Hungexpo területén megrendezik az UTAZÁS 2011; 34. Nemzetközi Idegenforgalmi Kiállítást, amelyen többek között a Közép-Dunántúli Régió standján: Fejér megye, Dunaújváros, illetve a Fejér megyei standon több a perkátai Győry-kastélyt bemutató kiadvány is megtalálható lesz.


Somogyi Balázs polgármester 

 

kategóriák: Ajánló, Beszámoló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.