• 2020 advent első vasárnapja

    2020 advent első vasárnapja A perkátai római katolikus templomban, a reggeli szentmisén Győri Balázs István atya meggyújtotta az adventi koszorú első gyertyáját. „Milyen nagy készülődés előzi meg utazásainkat: útlevél, pénz, csomagok, térkép… Advent arra emlékeztet, hogy...

  • Online kulturális közösségi tér

    Online kulturális közösségi tér A Győry-kastélyban az eddig megszokott közművelődési forma ugyan átmenetileg szünetel, de ezzel egy időben megszületett egy új online közösségi tér is. A könyvtárunk facebook oldalán is segítjük a művelődési egységeink programjainak megosztását,...

  • Tedd Szebbé csoport adventi díszítése

      Tedd Szebbé csoport adventi díszítése Perkátán. Fotók: Szentes Kitti  

  • VÉRADÁS

    VÉRADÁS 2020.november 26-án 13.30-17 óráig véradás lesz Perkátán az ORVOSI RENDELŐBEN. Tudja Ön? A gyógyításhoz nélkülözhetetlen vér semmi mással nem pótolható! Aki egészséges, az adhat vért! ( 18-65 éves korban ) Magyarországon évente 500.000 Egység vér szükséges a betegellátás...

2011. augusztus 16. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

Kedves Csapatvezetők, Kedves Versenyzők!

Gratulálunk a versenyhez, reméljük mindenki talált magának örömet benne, boldogan fogadta a régi ismerősöket, szerzett újakat, s jó szívvel gondol a 2011-es perkátai döntőre.

Az alábbiakban megtalálhatók a kategórián belüli helyezések, az egyes versenyszámban elért eredmények (diagramon is láthatók, így könnyebben összehasonlíthatók a versenyen részt vevő összes csapat teljesítményével, nemcsak a kategórián belülivel.

Láthatók az egyéni eredmények is, táblázatban minden csapat adott versenyszámban legjobban teljesítő versenyzője, majd a verseny legjobbja.

A kötélhúzás eredménye is látható, melynek díjátadására az ősz folyamán Budapesten kerül sor.

A nyár további részében kellemes, tartalmas időtöltést kívánunk a munka mellett!

A viszontlátás reményében, a Magyar Technikai és Tömegsportok Országos Szövetsége nevében szeretettel:


Piri I. Tamás                                       Sejberné Szabó Mariann

a verseny technikai főszervezője       főbíró








1. kategória               1. helyezett: Sajósenye 81 pont

2. helyezett: Csárdaszállás 63 pont

3. helyezett: Kaposkeresztúr 57 pont

4. helyezett: Örménykút 38 pont


2. kategória               1. helyezett: Mezőcsokonya 97 pont

2. helyezett: Baté 85 pont

3. helyezett: Zsana 84 pont

4. helyezett: Csallóközkürt 55 pont

5. helyezett: Felpéc 36 pont


3. kategória               1. helyezett: Alattyán 242 pont

2. helyezett: Tiszaszőlős 215 pont

3. helyezett: Lég 207 pont

4. helyezett: Bölcske 195 pont

5. helyezett: Fábiánsebestyén 170 pont

6. helyezett: Kisléta 156 pont

7. helyezett: Jászdózsa 146 pont

8. helyezett: Mezőszilas 142 pont

9. helyezett: Encsencs 141 pont

10. helyezett: Diósförgepatony 128 pont

11. helyezett: Arnót 68 pont

12. helyezett: Fél 45 pont


4. kategória                1. helyezett Perkáta

5. kategória                1. helyezett Vép


6. kategória                1. helyezett Rábapordány 51 pont

2. helyezett Beled 47 pont

3. helyezett Berekfürdő 36 pont


Versenyszámonkénti eredmények

  1. csapatversenyek

(Feltöltés alatt!)

  1. Egyéni versenyek

(Feltöltés alatt!)



(A táblázatokban a csapatok legjobb számú versenyzőjének teljesítménye látható)

Petrencésrúd-tartás győztese:

Páli Gábor (Mezőcsokonya 4)


Kisléta2

01:37,99

Mezősz4

01:09,99

Encs4

01:09,53

Csárdasz4

02:09,08

Felpéc4

01:10,06

Alattyán4

01:38,26

Zsana3

01:41,01

Bölcske1

01:38,40

Arnót1

00:48,98

Jászdózsa2

01:35,76

Kaposk2

00:58,82

Tiszasz2

01:52,68

Diósförge4

01:01,09

Berekfürdő1

01:03,71

Beled2

01:02,40

Örmény2

00:51,98

Baté1

02:04,06

Fábián4

01:07,65

Mezőcsok4

02:14,42

Vép4

01:31,10

Lég3

00:53,61

Rp4

00:57,25

Fél4

01:05,88

Csallók3

01:20,23

Perkáta3

01:19,99

Sajó4

01:45,88


Farkastartás győztese:


Férfi: Bodnár Benjamin (Sajósenye 4)

Nő: Felhő Józsefné (Zsana1)

Férfi

Encsencs-női

Encs. 2

01:09,34

Encs. 2

00:28,28

Beled3

01:07,59

-

-

Fábiáns4

01:18,40

Fábián2

00:38,41

Berek1

00:43,57

-

-

Diósf3

00:50,72

Diósf2

00:24,12

Kisléta1

01:00,96

Kisléta1

00:51,90

Mezősz1

01:16,27

Mezősz2

00:36,75

Tiszasz1

01:12,73

Tiszasz2

00:45,82

Csárdasz3

01:04,78

Csárdasz2

00:58,38

Kaposk4

00:40,91

Kaposk2

00:54,09

Jászd2

01:04,78

Jászd1

01:06,15

Vép3

00:54,87

Vép1

00:42,03

Mezőcsok4

01:12,94

Mezőcsok1

01:03,00

Lég2

01:19,09

Lég2

00:37,19

Bölcske1

01:18,91

Bölcske1

00:59,63

Felpéc2

01:02,15

Felpéc2

00:33,48

Csallók4

00:59,84

Csallók2

00:45,41

Zsana2

00:55,50

Zsana1

01:07,15

Alattyán4

00:59,00

Alattyán1

00:52,63

Rp3

01:14,00



Fél2

00:48,78

Fél1

00:22,41

Perkáta1

01:03,15

Perkáta2

01:02,00

Baté2

00:58,17

Baté2

00:51,10

Arnót4

00:50,19

Arnót2

00:17,47

Örmény1-4

00:47,90

Örmény2

00:52,00

Sajós4

01:43,06

Sajós2

00:39,25


Karikába-, karikával dobás győztese:  Szabóné Jutka (Perkáta 2)


Gumicsizma hajítás győztesei:

Férfi: Novoty Lubomit (Lég 4)

Nő: Mosonyiné Csilla (Perkáta 3)

Férfi

Női

Felpéc2

27,33 m

Felpéc

16,02 m

Zsana2

32,17 m

Zsana2

18,45 m

Baté6

34,78 m

Baté3

21,63 m

Bölcske5

30,16 m

Bölcske4

16,56 m

Diósförg1

26,40 m

Diósförg4

16,28 m

Arnót5

23,09 m

Arnót3

15,80 m

Alattyán6

29,17 m

Alattyán2

16,33 m

Jászd5

30,18 m

Jászd1

17,80 m

Örmény1

35,25 m

Örmény3

17,43 m

Beled3

25,50 m



Vép1

28,30 m

Vép1

17,75 m

Mezőcsok6

35,93 m

Mezőcsok1

16,86 m

Sajó1

33,12 m

Sajó1

17,57 m

Lég4

39,76 m

Lég3

20,56 m

Rp4

29,65 m



Csárdasz6

28,67 m

Csárdasz2

17,46 m

Kaposk1

32,50 m

Kaposk4

19,14 m

Tiszasz2

31,63 m

Tiszasz4

16,98 m

Fél1

30,36 m

Fél4

14,27 m

Csallóköz4

32,63 m

Csallóköz1

18,74 m

Mezőszil3

28,48 m

Mezőszil3

19,22 m

Fábiáns3

30,17 m

Fábiaán4

17,11 m

Perkáta4

30,65 m

Perkáta3

22,54 m

Berekf5

31,81 m



Kisléta4

32,61 m

Kisléta4

18,22 m

Encs3

23,85 m

Encs2

17,67 m



Gumiköpeny hajítás győztesei:


Férfi: Páli Gábor (Mezőcsokonya 6)

Nő: Mosonyiné Csilla (Perkáta 3)

Férfi

Női

Csalló3

11,60 m

Csalló1

7,80 m

Felpéc1

14,26 m

Felpéc2

6,95 m

Zsana2

15,57 m

Zsana1

7,46 m

Baté4

15,01 m

Baté2

9,62 m

Beled2

12,24 m



Diósförge1

14,32 m

Diósförge2

8,65 m

Bölcske2

14,91 m

Bölcske1

7,38 m

Arnót1

12,12 m

Arnót4

7,00 m

Lég1

17,32 m

Lég3

8,66 m

Sajó5

18,39 m

Sajó4

6,42 m

Encs4

10,62 m

Encs3

6,94 m

Örmény4

12,16 m

Örmény2

6,60 m

Alattyán1

13,47 m

Alattyán1

8,48 m

Kaposk6

14,84 m

Kaposk4

8,56 m

Jászd3

12,04 m

Jászd1

7,53 m

Rp4

13,93 m



CSárdasz5

15,75 m

Csárdasz2

9,69 m

Tiszasz1

14,34 m

Tiszasz1

6,75 m

Fél3

11,06 m

Fél1

4,49 m

Berekf1

11,17 m



Mezőszil1

13,28 m

Mezőszil4

6,84 m

vép1

13,92 m

Vép3

8,54 m

Mezőcs6

20,00 m

Mezőcs4

9,33 m

Fábiáns2

16,04 m

Fábián2

8,68 m

Perkáta2

14,68 m

Perkáta3

9,74 m

Kisléta1

15,56 m

Kisléte4

6,86 m


Rönkhajítás győztesei:


Férfi: Hegedűs Alex (Perkáta 1)

Nő: Páli Melinda (Mezőcsokonya 4)

Férfi

Női

Encs2

10,60 m

Encs2

6,15 m

Sajó5

12,70 m

Sajó4

7,00 m

Lég1

13,50 m

Lég3

6,55 m

Örmény2

8,80 m

Örmény1

5,40 m

Alattyán2

12,40 m

Alattány4

6,30 m

Arnót1

9,30 m

Arnót3

5,30 m

Bölcske1

15,50 m

Bölcske1

7,35 m

Diósförge2

13,20 m

Diósförge

6,25 m

Beled4

14,00 m



Baté2

12,50 m

Baté3

7,80 m

Zsana1

14,45 m

Zsana4

7,10 m

Csallóköz5

13,25 m

Csallóköz3

7,05 m

Felpéc3

13,70 m

Felpéc1

7,00 m

Jászd1

14,00 m

Jászd1

7,00 m

Rp4

10,00 m



Csárdasz3

12,90 m

Csárdasz1-4

6,60 m

Kaposk6

15,50 m

Kaposk1

7,00 m

Tiszasz3

14,10 m

Tiszasz2

5,85 m

Fél3

11,00 m

Fél1

4,60 m

Vép5

12,90 m

Vép3

7,00 m

Mezőszil3

11,40 m

Mezőszil4

6,40 m

Mezőcs6

15,60 m

Mezőcs4

8,60 m

Perkáta1

17,05 m

Perkáta3

7,90 m

Berekf2

11,00 m



Fábiáns3

13,15 m

Fábiáns4

8,20 m

Kisléta4

13,10 m

Kisléta4

7,30 m



  1. 3. KÖTÉLHÚZÁS eredménye:

  1. 1. helyezett: Sajósenye csapata
  2. 2. helyezett: Diósförgepatony
  3. 3. helyezett: Jászdózsa


A kötélhúzás versenyszám díjainak átadására a polgármestereknek és csapatvezetők szervezett ankéton kerül sor Budapesten október-november hónapban, melynek pontos időpontjáról az értesítést természetesen megkapják.

A 2011. évi „Kárpát-medence Magyarlakta Településeinek Virtusvetélkedője”       abszolút győztes csapata: Mezőcsokonya

Minden csapatnak, versenyzőnek, különösen a győzteseknek gratulálunk!!!

Találkozunk 2012-ben!

Piri I. Tamás                                   Sejberné Szabó Mariann

a verseny                                         főbíró

technikai főszervezője

kategóriák: Ajánló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu












    A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.