2017. augusztus 16. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

Elkezdődött az őszi szezon labdarúgó bajnoksága, melyben a Perkátai Sportegyesület ifi és felnőtt csapata is játszik.

Az ifi csapatnak 2017. augusztus 11-én volt az első mérkőzése, ahol Nagylók ellen játszottak. Az eredmény 6-2 lett, a nagylókiak javára. A perkátaik két gólját Ráthgéber László és Kovács Krisztián rúgták.

Másnap a felnőtt csapatnak kellett bizonyítania Nagyvenyim ellen. Az első félidőt magabiztosan uralták a perkátai játékosok, így a végére 2-0 volt az eredmény a javukra. Ezt a fölényt a második félidőben tovább erősítették, s a meccset végül 4-0-ra megnyerte a Perkátai Sportegyesület Labdarúgó Szakosztálya. A gólokat Pintér Károly (1), Ráthgéber László (2), és Tanács Miklós (1) szerezték.

A Labdarúgó Szakosztály vezetője, Erdős Károly ezúton szeretne köszönetet mondani a focistáknak a szép játékért, valamint a szurkolóknak a biztatásért, amivel a perkátai győzelmet elősegítették.