2018. szeptember 8. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

Perkáta Nagyközség Önkormányzatának díszközgyűlése

2018. szeptember 8-án tartotta meg díszközgyűlését Perkáta Nagyközség Önkormányzata. A programot a Győry-kastélyban szervezték meg, délelőtt 10 órakor, s elsőként Somogyi Balázs polgármester tartott köszöntőbeszédet. Ezt követően kezdetét vette az elismerések átadása, melynek neveit és méltatásukat alább olvashatják:

Civil elismerések

Aszlajov Árpád Úrnak, kiemelkedő civil tevékenységéért. Aszlajov Árpádot a Fejér Megyei Polgárőr Szövetség 2018-ban Év Polgárőre címmel tűntette ki.

Aszlajov Attila Úrnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Aszlajov Attila a Tájékozódási Búvárúszás Országos Bajnokság gyermek, fiú kategóriájában 2. helyezést ért el.

Aszlajov Dorottya Úrhölgynek, kiemelkedő versenyeredményéért. Aszlajov Dorottya a Tájékozódási Búvárúszás Országos Bajnokság serdülő, lány kategóriájában 1. helyezést ért el.

Áldott Hanna Úrhölgynek, kiemelkedő versenyeredményéért. Áldott Hanna, a Gyermek és Pónilovasok Országos Szövetsége által szervezett versenyen 3. helyezést ért el.

Boda Tamás Úrnak, Perkátáért végzett tevékenységéért. Boda Tamás közel 6 évig perkátai körzeti megbízotti szolgálati tevékenységet látott el településünkön.

Cséza László Úrnak, Perkátáért végzett tevékenységéért. Cséza László az augusztus 1-jei villámárvíz során szolgálatot látott el, és vagyonmentő tevékenységet végzett.

Dózsa György Úrnak, kiemelkedő civil tevékenységéért. Dózsa Györgyöt a Fejér Megyei Polgárőr Szövetség 2018-ban Év Polgárőre címmel tűntette ki.

Erdős Károly Úrnak, Perkátáért végzett tevékenységéért. Erdős Károly az augusztus 1-jei villámárvíz során élet- és vagyonmentő tevékenységet folytatott.

Horváth Fanni Úrhölgynek, kiemelkedő versenyeredményéért. Horváth Fanni a Budapest Bank Álmodók pályázatán szép sikert ért el, továbbá értékteremtő lovas tevékenységet folytat Perkátán.

Horváth István Úrnak, Perkátáért végzett tevékenységéért. Horváth István az augusztus 1-jei villámárvíz során élet- és vagyonmentő tevékenységet folytatott.

Klics Mihály Úrnak, kiemelkedő civil tevékenységéért. Klics Mihályt a Fejér Megyei Polgárőr Szövetség 2018-ban Év Polgárőre címmel tűntette ki.

Kovács Krisztián Úrnak, kiemelkedő civil tevékenységéért. Kovács Krisztiánt a Fejér Megyei Polgárőr Szövetség 2018-ban Év Polgárőre címmel tűntette ki.

Kovács Roland Úrnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Kovács Roland a Fejér megyei mesemondó versenyen második helyezést ért el.

Kundakker Ferencné Asszonynak, Perkátáért végzett tevékenységéért. Kundakker Ferencné az idei Pedagógus nap alkalmából minisztériumi kitüntetést, Apáczai Csere János díjat vehette át.

László Klaudiának, kiemelkedő civil tevékenységéért. László Klaudia a Fejér Megyei Polgárőr Szövetségtől kapott elismerést.

László Norbert Úrnak, Perkátáért végzett tevékenységéért. László Norbert az augusztus 1-jei villámárvíz során élet- és vagyonmentő tevékenységet végzett.

Pavlicsek Csaba Úrnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Pavlicsek Csaba negyedszer nyerte el Év magánpálinka főzője címet, illetve a magyar pálinkakultúra fejlesztésében való tevékenységéért 2017 őszén miniszteri elismerésben részesült.

Szabó Tamás Úrnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Szabó Tamás a sárosdi Kapa-Kupa Kapálógép Ügyességi Versenyen első helyezést ért el.

Szabó Vanda Hölgynek, kiemelkedő versenyeredményéért. Szabó Vanda a sárosdi Kapa-Kupa Kapálógép Ügyességi Versenyen a legjobb női versenyző címét hozhatta el.

Szatmári Szabolcsnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Szatmári Szabolcs a Pécsi Országos Bajnokság Gi földharc kategóriájában 2. helyezést ért el.

Tamás Dávidnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Tamás Dávid a Tájékozódási Búvárúszás Országos Bajnokságon serdülő fiú kategóriában első helyezést ért el.

Vátkai Zsombor Úrnak, kiemelkedő versenyeredményéért. Vátkai Zsombor a kunmadarasi Stunt Riding Országos Bajnokságon első helyezést ért el.

Wéber Viktória Úrhölgynek, kiemelkedő versenyeredményéért. Wéber Viktória a Pesovár Ferenc Fejér Megyei Népdaléneklési Verseny megyei döntőjében arany minősítést szerzett.

A Perkátai Sportegyesület Labdarúgó Szakosztálya U-19-es csapatának, kiemelkedő versenyeredményéért, a Fejér megyei II. osztály 2. helyezéséért. A díjat átveszi Gászler Ferenc utánpótlásedző.

A Perkátai Sportegyesület Labdarúgó Szakosztálya felnőtt csapatának, kiemelkedő versenyeredményéért, a Fejér megyei III. osztály bajnokság 1. helyezéséért. A díjat átveszi Perkátai Sportegyesület Labdarúgó Szakosztályának vezetője, Erdős Károly.