• Útfelújítások és járdafelújítás kezdődött

  Útfelújítások és járdafelújítás kezdődött Perkáta Nagyközség Önkormányzata 2018-ban és 2019-ben is sikeresen pályázott a Pénzügyminisztériumhoz és a Belügyminisztériumhoz önkormányzati alapfeladatok támogatása pályázaton, amit köznapi nevén BM pályázatnak hívunk. Az...

 • Faültetés és új értéktár füzet bemutatása

  Faültetés és új értéktár füzet bemutatása Érdekes és értékes esemény került megszervezésre 2019. szeptember 20-án a Győry-kastélynál. A Perkátáért Közalapítvány támogatásának köszönhetően a kastély parkjában megtalálható fa fajtákat ültettek. A faültetés mellett...

 • FELHÍVÁS!

  FELHÍVÁS! Felhívjuk a tisztelt lakosság figyelmét, hogy a mai napon, 2019. szeptember 23-tól megkezdődtek településünkön a járda- és útfelújítási munkálatok! A munkálatok az alábbi utcákat érintik: Járdafelújítás: Szabadság tér Útfelújítás: Táncsics Mihály és Baross...

 • Megyenap Velencén

  Megyenap Velencén A mai nap zajlik Velencén a Korzón a Megyenap, amelyhez kapcsolódóan 10 órakor a díszközgyűlésen a Korzó dísztermében került sor a megyei kitüntetések átadására. Az ünnepségen Tessely Zoltán a térség országgyűlése képviselője, dr. Molnár Krisztián, a Fejér...

 • Faültetések, kastélykert, arborétum

  Faültetések, kastélykert, arborétum   A kastély főépületének felújítása után több területen cél az egykori kastélyegyüttes és park egykori méltóságának, hangulatának megőrzése. Ennek egyik része a park fáinak, növényzetének megtartása, illetve az egykori parkban található...

2019. szeptember 1. Szerző: kastely Nincs hozzászólás

PERKÁTAI BÚCSÚ-NAPOK – 2019. SZEPTEMBER 6-8.

SZEPTEMBER 6. PÉNTEK

A kastély parkjában a következő koncertekkel várunk mindenkit:

20 óra – Az est sztárvendége: GYÉMI

21 óra – Közkívánatra! Ismét fellép a DIGITÁL EGYÜTTES

SZEPTEMBER 7. SZOMBAT

9 órakor – Orvosi rendelő hivatalos átadó ünnepsége (TOP-4.1.1-15-FE1-2016-00013)

Programok a Győry-kastélyban:

10 órakor – Perkáta Nagyközség Önkormányzata díszközgyűlése

10 óra 30 perckor – Hadtörténeti makett kiállítás (Dr. Pavlicsek István tárlata)

11 órakor – Falvédő kiállítás (Konyhai hímzett falvédő, fali textil, és patchwork kiállítás)

15 órától – Hagyományőrző és kézműves családi programok a kastélykertben

16 órakor – “Esély Otthon” – Itthon vagy Perkátán! (EFOP-1.2.11-16-2017-00062) című projekt kapcsán ismeretátadás

18 órától színpadi programok

21 órakor – Oszvald Marika, Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színésznő, operetténekes fellépése

22 órakor – Kovács Kati előadóművész fellépése

Bál a javában….zenél a Partyzans Band

Szervezők:

Perkáta Nagyközség Önkormányzata és a Perkátai Általános Művelődési Központ

SZEPTEMBER 8. VASÁRNAP

8 órakor – Kisboldogasszony napi ünnepi szentmise a Kastély dísztermében

Tanévkezdési veni sancte

Szervező: Perkátai Egyházközség

jó plakát

kategóriák: Ajánló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.