• Álláshirdetés

  Perkátai Általános Művelődési Központ a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Perkátai Szivárvány Óvoda  óvodapedagógus munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti...

 • Iskola tájékoztatója

  Tisztelt Szülők! dr. Maruzsa Zoltán oktatásért felelős államtitkár 2020. május 20-án tett bejelentése a következőket tartalmazza, amelyek az iskolánkra, diákjainkra és szüleikre vonatkoznak: „A tantermen kívüli, digitális munkarend sikerességének köszönhetően tanév végéig,...

 • Bankautomata

  Bankautomata A tavalyi választási kampányban is kiemelt téma volt egy ATM telepítése Perkátán, igaz önkormányzatunk már az Alba Takarékszövetkezet bedőlése óta próbált, elsősorban az önkormányzati számlavezető pénzintézet által automatát igényelni Perkátára, de a havi 150.000...

 • Oktatási-köznevelési intézmények nyitásáról tájékoztató

  A kormányzati közleményeket követően a perkátai oktatási-köznevelési intézményekben is megkezdődött a felkészülés a nyitásra. Az általános iskolában Szilasy László igazgató Úr tájékoztatott, hogy a pedagógusokkal megkezdték a szülők megkeresését, és jövő hétre ígért...

 • A megyei szövetség vezetőségének tagja

  A megyei szövetség vezetőségének tagja A Fejér Megyei Polgárőr Szövetség a vírus miatti válsághelyzetre való tekintettel távszavazás útján szervezte meg az idei évben, a megyei szövetség tisztségviselőinek megválasztását. Vezetőségi tagnak régi és új jelöltek is indultak. A...

2019. október 18. Szerző: kastely Nincs hozzászólás

Elkészült a Szabadság téren 207 négyzetméter új járda

            A Táncsics Mihály utca első szakaszának aszfaltozása mellett a belügyminisztériumi önkormányzati alapfeladatok támogatása pályázatban szerepelt 207 négyzetméter járda felújítása. A projektet egy helyi vállalkozó házaspár (Czeglédi Ferenc és Kovács Eszter) saját üzletei előtti járdafelújítás miatt részben átcsoportosítottuk a buszmegálló területére. Ezáltal megújult a Hivataltól a Postáig levő szakasz, a legforgalmasabb buszmegálló előtti területtel együtt, amely nyilván már nagyon elavult, sőt rossz volt. A buszmegálló aljzata is kapott egy aszfaltborítást, illetve a felújított járda melletti útszakasz is kisebb felújításon esett át.

A pályázatok szigorú elszámolása miatt csak a pályázatban vállalt 207 négyzetméter térkövezés valósulhatott meg, így a buszmegálló melletti rész a volt cukrászda bejárata előtt nem fért bele a projektbe. A kimaradt, és a felújítás mellett most már nagyon ocsmánynak látszó területet megújítását az említett más vállalkozók által történt példamutatást követve a tulajdonomban levő vállalkozás felajánlja, megcsináltatja legkésőbb jövő tavaszra.

Perkáta, 2019. október 18.

Somogyi Balázs

image1 (4) image1 (5)

kategóriák: Ajánló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.