• Álláshirdetés

    Perkátai Általános Művelődési Központ                               a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Perkátai Szivárvány Óvoda óvodapedagógus munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony...

  • A Magyar Kultúra Napjára emlékeztünk Perkátán!

    Kölcsey Ferenc 1823. január 22-én fejezte be a Himnusz megírását. 1989-ben született meg az a törvény, amely először mondta ki, hogy Kölcsey Ferenc Himnusza a magyar nemzet szimbóluma, s ettől az időtől fogva január 22-e a Magyar Kultúra Napja. Ezen a napon az ország számos településén,...

  • Alpolgármesteri beszámoló

    Tisztelt Lakosság!   Környezetünk védelme, ápolása messzemenőkig fontos feladatunk, hiszen ezzel is hozzájárulunk ahhoz, hogy gyermekeinkre egy élhető települést hagyjunk. Ebben a feladatban a fáknak kiemelt szerepe van, hiszen mind a levegő minőségére, mind a talaj állapotára,...

2020. június 19. Szerző: kastely Nincs hozzászólás

ADOMÁNYOZÁS A RÁSZORULÓ CSALÁDOKNAK

Virág Györgyné a katolikus egyházközség Kisboldogasszony Alapítványának kuratóriumi elnöke számolt be arról, hogy ma délelőtt 10-11 óra között élelmiszer csomagosztás zajlott a perkátai templomnál, ahol 65 család vagy egyedülálló rászoruló részesült csomagban. Mindenki nagyon hálásan, örömmel és köszönettel fogadta a csomagokat.

Adományozók: Horváth-team, Kaszáné Bálizs Ilonka, Kovács Ferenc gépészvállalkozó és még néhány perkátai magánszemély adományozó, illetve a Kisboldogasszony Alapítvány és Perkátáért Közalapítvány. A termékek nagy részét biztosította Vadász Ildikó magánvállalkozó, az egyházközség köszöni neki is és minden adományozónak, illetve a segítőknek is. Az osztásban és szállításban résztvevők: Baráth Valéria, Toldi János, Pavlicsek Györgyné, Kőszegi Györgyné, Virág Györgyné, Viczkó István és Viczkó Vilmos.

Ezzel egy időben az egyházközség Karitász szervezete a plébánián, ruhaadományt osztott bárkinek, aki megjelent, amelyet néhányan kisebb összeggel támogattak. Jó volt a résztvevőknek, az adományozottaknak és adományozóknak ez a mai nap!

 

Karitács csomagosztás 200619 (1)

kategóriák: Eseménynaptár

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
    A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.