• II. Mosoly és gyermeknap margójára

  A II. Mosoly és gyermeknap margójára Május utolsó hétvégéje országszerte a gyermekekről szól. Nem volt ez másként a mi kis településünkön sem. A II. mosoly és gyermeknap Perkáta Nagyközség Önkormányzata és társszervezőként a Perkátai Általános Művelődési Központ által valósulhatott...

 • Felhívás- Szúnyogok elleni védekezés

  Tisztelt Lakosság! Az alábbiakban olvashatják a Fejér Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Osztályának felhívását a szúnyogok elleni védekezéssel kapcsolatban. Perkáta Nagyközség Önkormányzata    

 • Kiállításmegnyitó

  2023. május 31-én 17:00 órakor nyílik meg legújabb időközi kiállításunk az ASzakkör alkotásaiból. Minden kedves érdeklődőt sok szeretettel várunk a Győry-kastélyba.  

 • Meghívó képviselő-testületi ülésre

  Tisztelt Lakosság! Perkáta Nagyközség Önkormányzatának képviselő-testülete 2023.05.24-én 17:00 órától testületi ülést tart, melyre szeretettel várjuk az érdeklődőket. Perkáta Nagyközség Önkormányzata  

2022. május 31. Szerző: kastely Hozzászólások kikapcsolva

pityu  Tisztelt Perkátai Lakosok!

Oláh István vagyok, három gyermek édesapja, 1991-óta élek Perkátán. A múltat, a jelent és a jövőt is Perkáta jelenti számomra, nekem nagyon fontos településünk fejlődése, az itt élők boldogulása. Azért vállaltam el az ügyvivői alpolgármesteri tisztséget, mert tudtam, hogy a pénzügyi stabilitást mielőbb meg kell teremteni. Az eltelt időszakban a falu fizetőképessége helyreállt, a vagyonunk biztonságban van. Újra sikeresek vagyunk a pályázatok terén, eddig több mint 208 millió forint pályázati pénzt nyertünk. A pályázati célok a perkátaiak életminőségét hivatottak javítani. Hiszek abban, hogy a település vezetőjének egyik legfontosabb feladata az értelmetlen ellenségeskedés megszüntetése, úgy érzem, az elmúlt hónapokban ezért is tudtam tenni. Talán az egyik legfontosabb számomra, hogy minden perkátai lakos fordulhat hozzám, azon vagyok, hogy ahol tudok, segítsek, és munkámmal az ő javukat szolgáljam.  Arra törekszem, hogy a rám bízott feladatot a legjobban végezzem el. Ehhez az elmúlt másfél év alatt sok tapasztalatra tettem szert. Tisztségviselőként a településünkért dolgozom, de magánemberként is támogatom a falut, legyen szó eszközök vásárlásáról az intézményeinknek, vagy rendezvények anyagi támogatásról. Perkáta előtt nagy feladatok állnak, csapadékvíz elvezetést kell megoldani, útjaink, járdáink állapotán javítani, fejleszteni kell intézményeinket, közösségi tereinket. Segíteni kell a civil szerveződéseket, a gyermekeknek biztosítani a különböző sportágak adta lehetőségeket, és fel kell kerülnünk hazánk idegenforgalmi térképére. Ennek megvalósításához nem elég a polgármesteri akarat, ehhez összefogásra van szükség, egymás megbecsülésére, a széthúzás megszüntetésére, a közös munkára Perkáta érdekében. Kész vagyok arra, hogy szeretett otthonunkért dolgozzak, hogy felelősen, tisztességesen vezessem a következő években Perkátát, tisztelettel kérem ehhez az Önök bizalmát és szavazatát.

Köszönettel: Oláh István

Fotó forrása: Oláh István

kategóriák: Ajánló

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.