• MEGHÍVÓ

  Tisztelettel meghívom Perkáta Nagyközség Önkormányzata Képviselő-testülete rendes képviselő-testületi ülésére 2022. május 25-én (szerda) 16.30 órától az Önkormányzat hivatalának épületébe Napirendi pontok: 1. Beszámoló a Háziorvosi Szolgáltató 2021. évben végzett munkájáról 2....

 • Szakértői konferencia a Győry-kastélyban

  2022. május 18-án Perkáta adott otthont egy Konferenciának, melyen oktatási szakértők vettek részt. A Programon Kundakker Ferencné a KÖSZOE Fejér megyei elnöke köszöntötte a résztvevőket és vázolta a délután folyamán megtartott előadások témáját. Az aktuális feladatokról,...

 • Aszfaltozás miatt 36 órás útlezárás lesz a Sport utca érintett szakaszán

  Tisztelt lakosok! Az aszfaltozási munkák miatt a Sport utca érintett szakaszán péntek (05.20) reggel 6 órától szombat (05.21) 18 óráig útlezárás lesz. A Dózsa György utca felőli résznél , az Alkotmány és a Baross utca felől útlezáró táblák és szalag is jelzi majd ezt. Kérjük...

 • Kamarai választás

  KAMARAI VÁLASZTÁS 2022.05.20-án.  

 • Kukák ürítése 2022. 05.19-én a Deák Ferenc utcában, az aszfaltozás ideje alatt

  Tisztelt lakosok! A Vertikál Zrt 2022. május 19-én – a településen – a kukák ürítését, a Deák Ferenc utcában kezdi. A szolgáltatóval az egyeztetés megtörtént. Kérem a Deák Ferenc utcai lakókat, hogy a kukákat legkésőbb reggel fél 7-re helyezzék ki lakóhelyük elé. Köszönettel, Oláh...

2011. december 24. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

2011. december 23-án 15 órától a templomkertben kezdődött a PerkátaKarácsony 2011 rendezvény, Perkáta Nagyközség Önkormányzata, a Perkáta-Nagykarácsony-Aba ÁMK, a Perkátai Római Katolikus Egyházközség és 42. Állomás Kulturális Egyesület karácsonyi műsora.

Az elmúlt hetekben már zajlott a készülődés, az iskolások készülődtek a műsorra, amelyet már az iskolai ünnepségen is előadtak, a 42. Állomás Egyesület tagjai segítőikkel a templom előtt felállították a karácsonyfát és Betlehemet (A fenyőfák felajánlását köszönjük Fórizs Antalnak, Tiger Dodának és Horváth Árpádnak.) Pénteken 15 órákor a polgármesteri felkonferálás után a 2. évfolyamos iskolásaink köszöntötték a jelenlevőket és adtak ünnepi műsort Dr. Tóth Ferencné és Basticz Józsefné pedagógusok felkészítésével.

Utánuk a Perkátai Nyugdíjasok Baráti Köre Egyesület Rozmaring Énekkara adott ünnepi műsort. Vezetőjük Czinger Imréné, akit most távollétében Kárászné Csilla helyettesített. Dr. Nagy Andrásné elnök köszöntötte a jelenlevőket és a műsor után vette át Somogyi Balázs polgármestertől a jutalom ajándékcsomagot. A műsor alatt a Faluüzemeltetés és a Szent Orbán Borrend perkátai tagjai forró teát és forralt bort osztottak a jelenlevőknek a PerkátaKarácsony 2011-es ajándékbögrékben. A 200 db bögre pikk-pakk elfogyott.

Köszönjük a felajánlásokat Bogó Istvánnénak, Nedves Tibornak, Vajk Istvánnak és Erdős Károlynak. 16 órától a templomban a Perkáta Római Katolikus Egyházközség adott műsort. A hittanosok a Négy gyertya történetét adták elő Jákliné Rajcsányi Rozália vezetésével, ezt követően a templomi énekkar adott műsort Somogyiné Pannika irányításával, majd Pavlicsek Patrik kántorhallgató adott orgonakoncertet. Köszönjük a fellépőknek és szervezőknek, hogy hozzájárultak a PerkátaKarácsony 2011 sikeréhez!

Perkáta Nagyközség Önkormányzata

kategóriák: Ajánló, Beszámoló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.