• FELHÍVÁS parlagfű elleni védekezésre

    FELHÍVÁS parlagfű elleni védekezésre   Tisztelt Ingatlantulajdonosok! Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről szóló 2008. évi XLVI. törvény. 17. § (4) bekezdése ugyanis kimondja: „A földhasználó köteles az adott év június 30. napjáig az ingatlanon a parlagfű...

  • Kiállítás megnyitó

    Szeretettel várjuk a vendégeinket, a kikapcsolódni vágyókat a Győry-kastélyba! A jelenlegi négy állandó kiállítás mellett időszaki tárlatokkal is várjuk a látogatóinkat! Időszaki kiállítások: „PENTELEI DERŰS CSEREPEI” címmel, Kiss-Kovács Klári fazekasművész agyagcsodáinak...

  • A Magyarországi Kovácsmíves Céhről

    A Magyarországi Kovácsmíves Céhről A Céh egy többéves folyamat eredményeként jött létre 1992-ben. A kezdetek az 1980–as évek végéig nyúlnak vissza, amikor a Szabolcs-Szatmár –Bereg m.-i Népművészeti Egyesület a Népművészeti Egyesületek Szövetsége támogatásával országos...

2020. június 19. Szerző: kastely Nincs hozzászólás

ADOMÁNYOZÁS A RÁSZORULÓ CSALÁDOKNAK

Virág Györgyné a katolikus egyházközség Kisboldogasszony Alapítványának kuratóriumi elnöke számolt be arról, hogy ma délelőtt 10-11 óra között élelmiszer csomagosztás zajlott a perkátai templomnál, ahol 65 család vagy egyedülálló rászoruló részesült csomagban. Mindenki nagyon hálásan, örömmel és köszönettel fogadta a csomagokat.

Adományozók: Horváth-team, Kaszáné Bálizs Ilonka, Kovács Ferenc gépészvállalkozó és még néhány perkátai magánszemély adományozó, illetve a Kisboldogasszony Alapítvány és Perkátáért Közalapítvány. A termékek nagy részét biztosította Vadász Ildikó magánvállalkozó, az egyházközség köszöni neki is és minden adományozónak, illetve a segítőknek is. Az osztásban és szállításban résztvevők: Baráth Valéria, Toldi János, Pavlicsek Györgyné, Kőszegi Györgyné, Virág Györgyné, Viczkó István és Viczkó Vilmos.

Ezzel egy időben az egyházközség Karitász szervezete a plébánián, ruhaadományt osztott bárkinek, aki megjelent, amelyet néhányan kisebb összeggel támogattak. Jó volt a résztvevőknek, az adományozottaknak és adományozóknak ez a mai nap!

 

Karitács csomagosztás 200619 (1)

kategóriák: Eseménynaptár

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
    A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.