• Felhívás!

    Folyamatosan fogadjuk, – a tervezett időpont előtt, legkésőbb egy héttel – a kiállítási emlékeket, valamint alkotásokat! Keressenek bennünket bizalommal! Személyesen a Győry-kastélyban, a nyitvatartási időben, illetve az alábbi telefonszámon: 06-25/889-102 Kapcsolattartók: Lászlóné...

  • Hőségriadó

    Vigyázzunk magunkra, vigyázzanak egymásra! Hétfő nulla órától csütörtök éjfélig harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos. Harmadfokú hőségriasztást akkor rendelnek el, ha a napi középhőmérséklet legalább három egymást követő napon eléri a 27 Celsius-fokot. Hasznos...

  • Köszönetnyilvánítás!

    Tisztelt perkátai lakosok! Köszönöm mindenkinek, aki élt alkotmányos jogával és részt vett a szavazáson. Minden képviselőtársam munkájára és együttműködésére számítok, azokéra is, akik nem engem vártak polgármesternek. Remélem, hogy a képviselőtestületi ülések továbbra...

2022. május 31. Szerző: kastely Hozzászólások kikapcsolva

pityu  Tisztelt Perkátai Lakosok!

Oláh István vagyok, három gyermek édesapja, 1991-óta élek Perkátán. A múltat, a jelent és a jövőt is Perkáta jelenti számomra, nekem nagyon fontos településünk fejlődése, az itt élők boldogulása. Azért vállaltam el az ügyvivői alpolgármesteri tisztséget, mert tudtam, hogy a pénzügyi stabilitást mielőbb meg kell teremteni. Az eltelt időszakban a falu fizetőképessége helyreállt, a vagyonunk biztonságban van. Újra sikeresek vagyunk a pályázatok terén, eddig több mint 208 millió forint pályázati pénzt nyertünk. A pályázati célok a perkátaiak életminőségét hivatottak javítani. Hiszek abban, hogy a település vezetőjének egyik legfontosabb feladata az értelmetlen ellenségeskedés megszüntetése, úgy érzem, az elmúlt hónapokban ezért is tudtam tenni. Talán az egyik legfontosabb számomra, hogy minden perkátai lakos fordulhat hozzám, azon vagyok, hogy ahol tudok, segítsek, és munkámmal az ő javukat szolgáljam.  Arra törekszem, hogy a rám bízott feladatot a legjobban végezzem el. Ehhez az elmúlt másfél év alatt sok tapasztalatra tettem szert. Tisztségviselőként a településünkért dolgozom, de magánemberként is támogatom a falut, legyen szó eszközök vásárlásáról az intézményeinknek, vagy rendezvények anyagi támogatásról. Perkáta előtt nagy feladatok állnak, csapadékvíz elvezetést kell megoldani, útjaink, járdáink állapotán javítani, fejleszteni kell intézményeinket, közösségi tereinket. Segíteni kell a civil szerveződéseket, a gyermekeknek biztosítani a különböző sportágak adta lehetőségeket, és fel kell kerülnünk hazánk idegenforgalmi térképére. Ennek megvalósításához nem elég a polgármesteri akarat, ehhez összefogásra van szükség, egymás megbecsülésére, a széthúzás megszüntetésére, a közös munkára Perkáta érdekében. Kész vagyok arra, hogy szeretett otthonunkért dolgozzak, hogy felelősen, tisztességesen vezessem a következő években Perkátát, tisztelettel kérem ehhez az Önök bizalmát és szavazatát.

Köszönettel: Oláh István

Fotó forrása: Oláh István

kategóriák: Ajánló

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
    A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.