• Álláshirdetés

  Perkátai Általános Művelődési Központ a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Perkátai Szivárvány Óvoda  óvodapedagógus munkakör betöltésére. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti...

 • Iskola tájékoztatója

  Tisztelt Szülők! dr. Maruzsa Zoltán oktatásért felelős államtitkár 2020. május 20-án tett bejelentése a következőket tartalmazza, amelyek az iskolánkra, diákjainkra és szüleikre vonatkoznak: „A tantermen kívüli, digitális munkarend sikerességének köszönhetően tanév végéig,...

 • Bankautomata

  Bankautomata A tavalyi választási kampányban is kiemelt téma volt egy ATM telepítése Perkátán, igaz önkormányzatunk már az Alba Takarékszövetkezet bedőlése óta próbált, elsősorban az önkormányzati számlavezető pénzintézet által automatát igényelni Perkátára, de a havi 150.000...

 • Oktatási-köznevelési intézmények nyitásáról tájékoztató

  A kormányzati közleményeket követően a perkátai oktatási-köznevelési intézményekben is megkezdődött a felkészülés a nyitásra. Az általános iskolában Szilasy László igazgató Úr tájékoztatott, hogy a pedagógusokkal megkezdték a szülők megkeresését, és jövő hétre ígért...

 • A megyei szövetség vezetőségének tagja

  A megyei szövetség vezetőségének tagja A Fejér Megyei Polgárőr Szövetség a vírus miatti válsághelyzetre való tekintettel távszavazás útján szervezte meg az idei évben, a megyei szövetség tisztségviselőinek megválasztását. Vezetőségi tagnak régi és új jelöltek is indultak. A...

2018. január 19. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

Megyei mentornak választották

2017 őszén pályázatot hirdetett a Neumann János Nonprofit Közhasznú Kft., melyben a Digitális Jólét Program (az eMagyarország Program ezt követően ennek a projektnek a keretein belül folytatódik tovább az országban) megyei mentori munkakörre kerestek munkatársakat. A Digitális Jólét Program (továbbiakban DJP) Hálózatának az a feladata, hogy biztosítsa minden polgár, kisvállalkozás, közigazgatási tisztviselő számára a digitális ökoszisztémában való részvételt. További célja az a hálózatnak, hogy a települések, ahol DJP Program Pont létesült, valamint helyi mentorral is rendelkeznek, felismerjék azt, hogy milyen előnyös is a digitális világhoz való csatlakozás számukra. A DJP Megyei Mentoroknak ezeknek a feladatoknak a teljesítésében kell segíteniük az adott megyékben, kompetenciafejlesztő programok, tevékenységek koordinálásában, motivációs kampányok megszervezésében, módszertani segítségnyújtásban állnak a települési DJP Pontok rendelkezésére.

Perkátáról Szakács Lászlóné nyújtotta be pályázatát a fent említett szervezethez.

Szakács Lászlóné az eMagyarország Pont perkátai tanácsadójaként számos képzésen, meetingen vett részt, hogy ezen a területen minél nagyobb szakértelemre tegyen szert.

Ennek, valamint személyes készségeinek és kompetenciáinak köszönhetően őt választották, hogy a Fejér megyei DJP Program megyei koordinátora legyen.

Ezúton is gratulálunk neki és további sok sikert kívánunk!

Horváth Dóri

27017432_1504879692898563_938646462_o

kategóriák: Ajánló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.