• Kezdődik a megyei másodosztályú bajnokság a felnőtt labdarúgócsapatunknak

  Kezdődik a megyei másodosztályú bajnokság a felnőtt labdarúgócsapatunknak              Vasárnap közel másfél évtized után ismét megyei másodosztályú labdarúgó bajnokit láthatnak falunkban a perkátai szurkolók, hiszen 17 órától a Perkáta SE felnőtt labdarúgó csapata...

 • Nemzeti ünnepünk jegyében

  Nemzeti ünnepünk jegyében Augusztus 19-én minden érdeklődőt vár az IFI Feszt – Színezd újra Perkátát! elnevezésű rendezvény, Perkáta Nagyközség Önkormányzata és a “VELED az ifjúságért” Kulturális és Hagyományőrző Egyesület szervezésében. A nap programja: 2018....

 • Emlőszűrés: Székesfehérváron és a szűrőkamionban

  Emlőszűrés: Székesfehérváron és a szűrőkamionban A székesfehérvári szakrendelésre várják mammográfiai vizsgálatra a Lepsényben élő, szűrésre hívott hölgyeket. A mobil szűrőkamionban Dunaújvárosban várják a szakemberek a meghívóval rendelkezőket. A mammográfiás szűrőállomás...

 • Áramszünet elmaradása

  Áramszünet elmaradása Tisztelt ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy 2018. augusztus 23-án Perkáta: Bajcsy Zs. utca 1-107., 2-118., Babits utca 39.sz, Liszt F. utca területén az áramszünet ELMARAD! Kérjük szíves megértésüket! mps_scan

 • Áramszünet értesítő

  Áramszünet értesítő Folyamatos fejlesztést hajtunk végre hálózatunkon. A munkák biztonságos elvégzése érdekében elengedhetetlen az áramszünet. A szolgáltatás átmeneti szünetelése miatt kérjük megértését! Tisztelt ügyfeleink! Tájékoztatjuk, hogy hálózati munkavégzés...

2018. május 13. Szerző: perkata.hu Nincs hozzászólás

Születés Hete programsorozat Perkátán

A Perkáta Nagyközség Önkormányzata, a Védőnői szolgálat, a Perkátai ÁMK, valamint a Perkátai Szociális Központ szervezésében, 2018. május 4-én kezdetét vette a Születés Hete programsorozat.

Az első napon a gyermeknevelés és családi élet témával foglalkozó könyveket ajánlottak az érdeklődőknek. Május 8-án köszöntötték a tanácsadáson megjelenő kismamákat.
Az ünnepi hét harmadik napján rendezték meg a Győry-kastélyban a „Születés csodája” című fotókiállítást, amely keretében megcsodálhatták a látogatók a 2015. január 1. után született perkátai gyermekekről – a megszületésük körüli időszakában- készült fényképeket.
A kiállítást 2018. május 21-ig tekinthetik meg az érdeklődők.

SAM_1535

SAM_1541

SAM_1543

SAM_1544

SAM_1546

Május 11-én, pénteken az óvónők bábelőadással lepték meg a kicsiket és a mamákat a Baba-Mama Klubban.
Perkátán egy szép hagyománynak lehettek tanúi mindazok, akik 2018. május 12-én, délelőtt ellátogattak az Újszülöttek ligetének avatására. Az eseményre a Szivárvány Óvoda előtti parkban került sor.
Községünkben 2009 óta minden évben, – az idén immár tizedik alkalommal – köszöntik az újszülötteket.
A 2017-ben született 44 gyermek tiszteletére a szülők közreműködésével fát ültettek, és felavatták a névsort őrző Emléktáblát.
Az avatón Somogyi Balázs polgármester, és Bogó Anikó alpolgármester mondott ünnepi köszöntőt.

Lászlóné Szabó Edit

1

2.b

3

4

kategóriák: Ajánló

Szólj hozzá!

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Perkáta

Perkátai Polgármesteri Hivatal

2431 Perkáta, Szabadság tér 1.

Tel/fax: 06 (25) 507 570; 06 (25) 507 571

E-mail: hivatal@perkata.hu
  A honlapon található cikkek, képek, dokumentumok Perkáta Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képezik. Bármiféle másodközlés kizárólag írásos engedéllyel lehetséges.